SVADOBNÝ FOTOGRAF

O mne

web about meDlho som uvažoval nad tým, akým spôsobom sa vám aspoň trošku predstaviť…možností je tak veľa a ja viem, že v prvom rade hľadáte fotografa, ktorý odvedie svoju prácu kvalitne, až potom človeka, ktorý stojí za fotoaparátom. Od začiatku, ako  som do toho šiel ale verím tomu, že osobný a otvorený prístup je mnohokrát polovicou úspechu a spokojnosti klienta. V dnešnej dobe už nestačí robiť len kvalitnú prácu, podstatný je aj komfort, pohoda a uvoľnená atmosféra pri samotnom fotení..moju tvorbu ste si už zrejme stihli aspoň trošku prezrieť, preto by som sa vám krátko predstavil.

V prvom rade som manžel úžasnej ženy a hrdý otec nádhernej dcérky. Sú pre mňa to najcennejšie, čo mám. Snažím sa byť obetavým priateľom a rozvíjať to, čo mi bolo v živote dané a zverené.

Pri práci sa snažím na veci pozerať vždy inak, milujem na fotkách hĺbku, tú správnu mieru intimity a samozrejme emócie. Bez nich by to nikdy nebolo ono. Fotím s technikou Nikon  a je to láska na celý život.

Milujem babie leto, vôňu dymu z komínov, červený melón (ten je úplne mega:) dobré jedlo, prírodu a otvorených a úprimných ľudí:)

Vitajte na mojej stránke.