SVADOBNÝ FOTOGRAF

O mne

Dlho som uvažoval nad tým, akým spôsobom sa vám aspoň trošku predstaviť…možností je tak veľa a ja viem, že v prvom rade hľadáte fotografa, ktorý odvedie svoju prácu kvalitne, až potom človeka, ktorý stojí za fotoaparátom. Od začiatku, ako  som do toho šiel ale verím tomu, že profesionálna stránka musí ísť ruka v ruke s otvoreným a osobným prístupom  a je mnohokrát polovicou úspechu a spokojnosti klienta. V dnešnej dobe už nestačí robiť len kvalitnú prácu, podstatný je aj komfort, pohoda a uvoľnená atmosféra pri samotnom fotení…A o tom,že to naozaj funguje svedčí aj fakt, že mám za sebou nafotených viac ako 400 svadieb v rámci celého Slovenska…Moju tvorbu ste si už zrejme stihli aspoň trošku prezrieť, preto by som sa vám rád krátko predstavil.

V prvom rade som manžel úžasnej ženy a hrdý otec nádhernej dcérky a syna… Sú pre mňa to najcennejšie, čo mám. Snažím sa byť obetavým priateľom a rozvíjať to, čo mi bolo v živote dané a zverené.

Pri práci sa snažím na veci pozerať vždy inak, milujem na fotkách hĺbku, tú správnu mieru intimity a samozrejme emócie. Bez nich by to nikdy nebolo ono. Fotím s technikou Nikon  a je to láska na celý život.

Milujem babie leto, vôňu dymu z komínov, červený melón (ten je úplne mega:) dobré jedlo, prírodu a  otvorených a úprimných ľudí…

Vitajte na mojej stránke.

Martin